Skip to main content

Detail dokumentu

[Loading...]
0 hodnocení čtenářů

Obsah

Seznam literatury

Signatury svazku: 517.98
Sobolev spaces / Robert A. Adams and John J. F. Fournier
Adams, Robert A.
Další původce: Fournier, John J. F.
Nakladatelské údaje: Amsterdam : Academic Press, 2008
Rozsah: xiii, 305 s.
Edice: Pure and applied mathematics vol. 140
ISBN: 978-0-12-044143-3 (váz.) :
Anotace:
Zdroj anotace:

Vypůjčené

Rozpis svazků

Lokace Signatura Přírůstkové číslo Stav Kategorie svazku
Knihovna matematiky 517.98 322330 Půjčeno do 03.02.2021
Lokace Celkem Nedostupné Absenčně Prezenčně
Knihovna matematiky 1 1 0 0

Diskuze

[Loading...]
Žádné příspěvky
Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte.